Biuro czynne pn-pt: 10:00-16:00
Telefon kom. 783-184-506
E-mail: biuro@tur-lechita.pl
TUR LECHITA Marek Drabik
99-311 Bedlno
Tomczyce 12
NIP: 775-001-21-75
Numer konta:
B.S. Stara Biała o/Żychlin
80-9038-0004-2003-3532-2000-0010

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jeżeli chcesz dzieciom sprawić frajdę i zorganizować zawody strzeleckie, to wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zadzwonić, a dotrzemy do szkoły z karabinkami pneumatycznymi (poniżej 17 J) dzięki którym nauczymy dzieci i młodzież bezpiecznie strzelać, a potem skutecznie przeprowadzić zawody.
Strzelnica może być ciekawym urozmaicenie rodzinnych pikników i spotkań integracyjnych. Wystarczy zadzwonić lub napisać i przekazać własne oczekiwania.
W zestawie zabezpieczamy karabinki, kulochwyty, tarcze, amunicję (śrut), pamiątkowe dyplomy, okulary ochronne i wystrój w klimacie wojskowym.

OBWOŹNA STRZELNICA.

Nauka strzelania.

Wykwalifikowani trenerzy zapewniają skuteczne i dające wiele radości zajęcia ze strzelectwa sportowego. Można to robić w hali i na wolnym powietrzu.

Zawody strzelectwa sportowego.

Strzelanie na 10 m i typu biatlonowego z pozycji stojąc. Strzelanie z pozycji leżąc na dłuższe dystanse 20/50 m z karabinków wyposażonych w sprzęt optyczny. Wykorzystujemy hale sportowe teren otwarty.

Wyjazdy na strzelnice.

Wyjazd autokarem lub busem na strzelnice sportowe do Łodzi i Płocka, w tym przypadku strzelanie z broni palnej różnych typów (wyłącznie dla osób pełnoletnich)
Zabawy o charakterze strzeleckim – przedmioty imitujące broń różnych typów strzelające piłkami, lotkami, laserowo to dobra zabawa na pochmurne dni. Oprócz nauki strzelania może to być ciekawa i bezpieczna forma spędzania czasu dla najmłodszych dzieci