Biuro czynne pn-pt: 10:00-16:00
Telefon kom. 783-184-506
E-mail: biuro@tur-lechita.pl
TUR LECHITA Marek Drabik
99-311 Bedlno
Tomczyce 12
NIP: 775-001-21-75
Numer konta:
B.S. Stara Biała o/Żychlin
80-9038-0004-2003-3532-2000-0010

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Strona internetowa jest nieodłączną częścią Twojej działalności i podobnie jak biuro stanowi wizytówkę Twojej firmy. Moja oferta dotyczy firm i osób prywatnych z terenu Kutna jak i powiatu kutnowskiego. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie wykonanej strony www, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu:  601-669- 605

 

ROCZNE KOSZTY UTRZYMANIA STRONY STRONY INTERNETOWEJ (STRONY WWW).

 

Domena - czyli nazwa strony internetowej np. www.twoja firma.pl  - w pierwszym roku kosztuje od 1 zł do 50 zł netto. Każdy kolejny rok utrzymania opłaty za domenę waha się w granicach od 100 do 250 zł netto (cena zależy od operatora i od końcówki domeny). Jest to obowiązkowa opłata.

Hosting - czyli miejsce na serwerze. Każda strona internetowa (strona www) musi spoczywać na serwerze. Roczny koszt zależny od wielkości strony od 200 zł do 400 zł (netto). Otrzymujesz w tej cenie całoroczną opiekę nad stroną oraz dwie roboczo-godziny na ewentualne zmiany na stronie.

 

KOSZT WYKONANIA - BUDOWY STRONY INTERNETOWEJ WWW (CENNIK).

 

Koszt wykonania/budowy strony internetowej (strony www) zależy od zapotrzebowania klienta. Zbudowanie strony (przeważnie) pochłania 90 do 150 godzin pracy. Koszty budowy strony internetowej to przedział około od 1500 do 3500 zł. Przy większych projektach koszty mogą być większe.

 

ETAPY POWSTAWANIA STRONY INTERNETOWEJ (ZAPROJEKTOWANIA STRONY WWW).

 

1. Omawiamy wstępnie potrzeby, cenę przez telefon (lub e-mail). Ustalamy niezobowiązujące spotkanie.

Strony internetowe, zwane również stronami www tworzymy (budujemy) dla firm i instytucji z całego powiatu kutnowskiego. Nasza oferta dotyczy gmin: Łanięta, Nowe Ostrowy, Dąbrowice, Strzelce, Oporów, Żychlin, Kutno, Krośniewice, Krzyżanów i Bedlno.

Oferuję również opiekę nad istniejącymi już stronami internetowymi w powiecie kutnowskim.

2. Na spotkaniu dokładnie omawiamy założenia projektu strony internetowej. Przedstawiam wstępny koszt wykonania projektu, sposób rozliczenia i koszty utrzymania witryny.

3. Przystępuję do wykonania strony internetowej (strony www) na podstawie dostarczonych zdjęć i tekstów przez zamawiającego. Jeżeli zajdzie potrzeba, wykonam fotografie i zredaguję tekst we własnym zakresie.

4. Przedstawienie projektu strony internetowej.

5. Wdrożenie ewentualnych poprawek na stronie internetowej.

6. Rozliczenie finansowe za wykonaną stronę internetową.

Strony wykonane w ostatnim czasie:

 

www.domarket.pl

www.elogos.com.pl

www.inzynieriawodnakonskie.info.pl

www.instal-system.kutno.pl

www.mfkompozyt.com

www.kutnoapartamenty.pl

www.swiatkamieni.eu

 

Na wszelkie pytania odpowiadam pod numerem telefonu:

601-669-605

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH.