Biuro czynne pn-pt: 10:00-16:00
Telefon kom. 783-184-506
E-mail: biuro@tur-lechita.pl
TUR LECHITA Marek Drabik
99-311 Bedlno
Tomczyce 12
NIP: 775-001-21-75
Numer konta:
B.S. Stara Biała o/Żychlin
80-9038-0004-2003-3532-2000-0010

Wszelkie prawa zastrzeżone.

AUTOKAR.

Wycieczki autokarowe.

Wyjazdy do najciekawszych miejsc na terenie Polski. Własne autokary powodują, że jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb zamawiającego. 
Za kierownicą zasiadają kierowcy z dużym doświadczeniem, merytorycznie za przebieg wycieczki odpowiadają licencjonowani piloci i przewodnicy.
Dysponujemy autokarami marki Volvo o pojemności 55 + 2 miejsc, Wi-Fi, klimatyzacja, video

Wycieczki szkolne.

Organizujemy wszystkie elementy takiego wyjazdu, przedstawić własną ofertę lub zrealizować potrzeby zamawiających. Zabezpieczamy własnego pilota, lub pilotem zgodnie z życzeniem może być osoba wskazana przez zamawiającego.

Pielgrzymki.

wyjazdy do sanktuariów i na wydarzenia religijne, prezentujemy własne oferty lub realizujemy potrzeby zamawiającego. Podniosłe przeżycia i poznawanie naszego kraju
Własne autokary pozwalają zrealizować prawie wszystkie pomysły.

Wyjazdy integracyjne.

Ważne dla kibiców wydarzenia jak mecze piłkarskie, siatkówka, skoki narciarskie, lekkoatletyka; zabezpieczamy bilety, bezpiecznie zawozimy i przywozimy kibiców.

Wyjazdy na zawody sportowe.

Oferta kierowana głównie do Ośrodków Kultury, stowarzyszeń, zakładów pracy samorządów. Podniosłe wydarzenia teatralne, kabarety, koncerty znanych zespołów.

Wyjazdy do kin i teatrów.

Bitwa pod Grunwaldem, Szarża pod Krojantami, Noc Listopadowa i wiele innych, to wszystko na wyciągnięcie ręki; siadasz do wygodnego autobusu, po dojeździe bawisz się, oglądasz, a potem wygodnie wracasz z bagażem wspomnień i pamiątek

Wyjazdy na wielkie rekonstrukcje.

W okresie letnim i wakacyjnym, jednodniowe wyjazdy nad polskie morze, plaże w Mikoszewie, Jantarze i Stegnie. Wsiadasz rano, po trzech godzinach plażujesz i wracasz wieczorem do domu, atrakcyjnie i sprawnie.

Wyjazdy nad morze.